apk_logo

APK Dosyalarını Nasıl Kurarım. – Apk Kurulumu

                Web Sitemiz (oyunapkindir.net) dan indirmiş olduğunuz .apk dosyalarınızı Android cihazınıza kurabilmeniz için android cihazınızın .apk kurulumuna izin vermeniz gerekmektedir. Bu işlem yapılmadığı takdirde indirmiş olduğunuz .apk dosyalarını kuramaz ve karşınıza bir hata mesajı çıkacaktır. Çoğu kişi bunu aşmayı mutlaka ki biliyordur ama bilmeyenler için de biz bu konu üzerinde bilgilendirelim.

                Androiid cihazlarımıza Uygulamalarımızı Oyunlarımızı çoğunlukla Google Play üzerinden indiriyoruz, Android cihazımızda güvenlik amacı ile Google Play haricinde  cihazımıza .apk dosyalarının kurulumuna müsade etmemektedir. Google Play üzerinden indirmiş olduğumuz uygulamalarda oyunlarda çeşitli kısıtlamalar oluyor bu durum da bazen can sıkıcı olabiliyor J Sitemizden indireceğiniz .apk dosyalarını Android cihazınıza kurabilmeniz için bir kaç işlem yapmanız gerekmekte bunları sırası ile sizlere anlatacağım.

                Öncelikle android cihazımızın menüsünden Ayarlar bölümüne girelim daha sonra Güvenlik bölümü içinde bulunan Bilinmeyen Kaynaklar Bölümünü işaretleyelim. Bu işlem sonrasında sitemizden indirmiş olduğunuz .apk dosyalarını android cihazınıza kurabilirsiniz.

Not: Sitemizden indirmiş / İndireceğiniz .apk dosyaları tamamen güvenli olup Eset Antivirüs & Norton Antivirüs Programları ile taranarak sizlere sunulmaktadır. Gönül rahatlığı ile Web Sitemiz oyunapkindir.net dan indirdiğiniz / İndireceğiniz APK dosyalarını kullanabilirsiniz. Sizin Güvenliğinizi tehdit Edecek ve Cihazınıza zarar verebilecek hiçbir oyunu uygulamayı sizlere paylaşmayız.