angry-birds-friends-img2

Angry Birds Friends Apk İndir

Angry Birds Friends, Android platformunun en sevilen oyunlarından biridir. Rovio Entertainment Ltd. tarafından geliştirilen bu oyunda, çılgın kuşlar kendi botanik ormanlarının dışına taşarak burunlarını boylarından büyük işlere sokuyorlar. Angry Birds Friends aynı zamanda çeşitli turnuvaların düzenlendiği sınırsız eğlencenin garantilendiği harikulade bir oyundur. Önümüzde çok yakın bir tarihte Cadılar bayramı Turnuvaları düzenlenecek. Sahtekar domuzların kendileri kadar sevimsiz olan deneyleri güzelim bitkileri zıvanadan çıkardı. Doğa dostu kuşlar ile onlara yardım ederek Cadılar Bayramını kurtarın.
Özel sapanlar ile mükemmel atışlar, gereğinden fazla güçlendirmeler ve kuşlarınızın daha da güçlenerek hasar verme kabiliyetinin artması, her hafta 6 yeni seviye ve her hafta yeni bir turnuva gibi daha nice seçenekler Angry Birds Friends’ de. Siz siz olun domuzlara kafa tutan bu minik sevimli ama bir o kadar da tehlikeli kuşlara bulaşmayın 🙂

*Not: Oyunu Android cihazda oynamak için Ağ Bağlantısı Gerekmektedir. Angry Birds Friends, oynamak tamamen ücretsizdir. Ancak uygulama içi alışveriş seçeneğini de sizlere sunmak istedik.

angry-birds-friends-img4

angry-birds-friends-img3

angry-birds-friends-img2

Adı: Angry Birds Friends
Boyut: 33 Mb
Sürüm: v 3.0.0
Geliştirici: Rovio Entertainment Ltd
Dosya Türü: Hilesiz Apk
Android Sürümü: 2.2 ve üzeri

Android Sürümü: 2.2 ve üzeri

Dosya Boyutu: 33MB

Google Play Store