Android 2017 Yılı 26. Hafta En İyi Ücretli Uygulama Paketi Mod Hile Data İndir

Android 2017 Yılı 26. Hafta En İyi Ücretli Uygulama Paketi sizler için özenle seçilmiş olup, Mod, Hile, obb ve DATA dosyalarını da içermektedir. Aşağıda paket içerisindeki uygulamaların listeleri ve ne uygulaması oldukları küçük detaylarla bahsedilmiştir. Tam sürümler, popüler en çok indirilenler ve en iyi Android Uygulamaları seçilerek oluşturulmuştur. Diğer teknoloji siteleri haberini yapmakla kalıp sizler için bir çalışma içerisine girmemektedir. Biz ise bunları araştırıp size yalnızca isimlerini değil, uygulamalarını da sunmaktayız. Eğer 26. haftanın en iyi oyun ve uygulamaları benim olsun hepsi bir arada olsun istiyorsanız buyurun 🙂 Üşenmedik bir araya getirdik! İşte 2017 Yılının 26. Haftasına damgasını vuran o uygulama ve oyunlar! …

APP – 7 Minute Workout Pro v1.29.66 Update (Paid Version) Bu uygulama size 7’şer dakikalık periyotlar ile spor yaptıracaktır. Bir nevi spor asistanı olan bu uygulama Play Store’da 8,59 TL ücretle satılmaktadır.

APP – aCalendar+ Calendar & Tasks v1.8.4 Bir takvim uygulamasıdır. Gerçek bir takvimden çok daha fazlasını yapabilmektedir. Renkli temalarıyla kişiselleştirilebilmekte olan bu uygulama, bulunduğunuz ülkeye göre resmi kamu tatillerinden tutun da dini ve milli bayramlara ve özel günlere kadar her konuda içerik barındırmaktadır. Dünyanın genel takvimi olan bu uygulamamız ise Play Store’da 15,99 TL ücret ile satılmaktadır.

APP – AIDE- IDE for Android Java C++ v3.2.160525 doğrudan android cihazlarınızda gerçek bir uygulama geliştirebilmek için uygun bir araçtır. Google Play Store’da ücretsiz içeriği olduğu gibi 47 TL’ye Premium seçeneği de vardır. Sunmuş olduğumuz ücretsiz seçeneğidir. Çünkü bu haftaki sıraya o girmeyi başarabildi 🙂
APP – Akinator the Genie v4.05 Google Play Store’da 4,29 TL ücretle satılan bir eğlence oyunudur. Bir karakter düşünmenizi isteyen ve bir kaç adımda da sizin düşündüğünüz karakteri tahmin edebilen bir eğlence aracıdır.
APP – Altimeter – PRO.ver.1.1.9.build.19 Bulunduğunuz yerin denize olan yüksekliği; yani rakımını ölçmeye yarayan bir uygulamadır. Özellikle seyahat esnasında çok işe yarayacaktır. Bilhassa dağcılar tarafından tercih edilmekte olup Google Play Store’da 4,99 TL ücretle satılmaktadır.

APP – Amelia Kids Story Book v1.4.1-oyunapkindir.net.rar Küçük bir kızın interaktif gece öykülerini anlatan bir oyundur. Google Play Store’da 4,59 TL ücretle satılmaktadır.

APP – Apps2SD PRO All in One Tool v9.2 Adından da anlaşılacağı üzere pro sürümü olup SD kartınız için bir çok eylem barındırmaktadır. Yalnızca verileri cihaz hafızasında SD hafızaya taşımakla kalmayıp Hayal bile edemeyeceğiniz şeyleri yapabilmektedir. Cihaz hafızasını dahi kontrol edebileceğiniz bir Panel görevi görmektedir. Pro sürümünde Reklam kesinlikle yoktur! Play Store’da 10,99 TL ücretle satılmaktadır.

APP – Aqua Mail Pro – email app v1.6.2.6-pre6.4 Bu uygulamanın lite versiyonu kısıtlıdır. Bu yüzden pro sürümünde neler yapacağınızı tahmin edemeyeceğiniz için satın alma gereği duymazsınız. Sadece e-posta hesabınızla oturum açıp mailleriniz ile ilgilenebildiğinizi sanırsınız. Ancak aslında pro sürümünde daha çok avantajlar sizi beklemektedir. 17,99 TL’lik Pro sürümünde tüm mail hesapları ile oturum açabilir ve aynı anda hesap türü fark etmeksizin 2 hesaptan daha fazla, kat kat fazla oturum açabilirsiniz. Üstelik Hesaplarınızın önüne takma ad ekleyebilme ve kişilerinizi de takma ad ile düzenleyebilme imkanı vardır.  Unutmadan yüksek güvenlik ile tüm bilgileriniz güvence altındadır.

APP – ArtFlow Paint Draw Sketchbook v1.5.262 (Unlocked) 80’den fazla boya fırçaları, leke, dolgu, efekt ve silgi aracı ile sizlere android cihazınızda 3D çizim ve tasarlama imkanı sağlamaktadır. Tüm kilitlerinin açıldığı bu uygulamada hayal gücünüzü sonuna kadar zorlayın!

APP – AZ Screen Recorder Premium – No Root v3.9 Rootsuz cihazlar için uyumlu olan bu ekran kayıt normalde uygulamasını indirdikten sonra premiuma çeviriyorsunuz. Ancak bizim sunduğumuz imkan ile direkt olarak premiumunu indirmiş oluyorsunuz. Oldukça kaliteli ve benim tarafımdan da kullanılan bir uygulamadır. Piyasada bu kadar ekran kayıt cihazı kullanırken neden bu uygulama diye özellikle anlatma gereği duymuyorum. Sadece tavsiye ediyorum 🙂

APP – Bacon Camera v1.4.0 b38 Tamamen manuel odaklanma, tamamen manuel beyaz dengesi, yarı manuel ISO hızı, tamamen manuel pozlama saati ve daha bir çok profesyonel özelliklerin sizleri beklediği bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. Ancak bir husus var ki: Bacon Kamera resmi Camera2 API desteklemez. Bu API’leri destekleyen tüm Nexus, Sony ve diğer cihazlar bu uygulama tarafından desteklenmediği anlamına gelir.

APP – Battery Indicator Pro v2.7.2 Günümüzdeki cihazlarda buna pek gerek duymadığımızı düşünsek de, pilin kalan tahmini süresini görüntülemek için ayarları kurcalamak gerekmektedir. Bunca uğraş yerine bu pro uygulamayı kurup widget aracılığıyla takip edebiliriz. Sadece bu da değil! Sıcaklı, gelen akım, gerilim ve pilin boşalma hızı gibi detayları da görüntüleyebiliriz. Uygulama 6,49 TL ücretle satılmaktadır.

APP – BK Package Disabler Samsung v2.0.7 Cihazınızın kontrolünü tamamen elinize almayı sağlar. 5,39 TL ücretle satılmaktadır. Bu uygulama ile cihazınızın pil kullanımı, RAM kullanımı ve işlemcisini etkileyen unsurları gözden geçirerek optimize edebilir ve cihazınızı daha fazla yorulmaktan kurtarabilirsiniz. Tüm cihazlarda desteklenmeyebilir. Bunun için play Sayfasını ziyaret edip cihazınız ile uyumluluğunu kontrol etmenizi öneririz. BK Package Disabler Samsung (Google Play) Desteklediği cihazlardan bazıları: Galaxy S8, S8 + ve Android Nuga 7.0 ve üzeri

APP – BlackPlayer EX v20.19 build 170 Final Patched Bir MP3 yürütme ve inceleme uygulamasıdır. 2 TL ücretle satılmaktadır. Özellikleri ise dudak uçuklatır cinsten: – Hafif tema!
– Sistem yazı tipini kullanmak için seçeneği dahil 6 Ekstra Fonts.
– 11 Renk aksanları.
– 8 Ekstra Şimdi Yürütülüyor Temalar
– Beyaz Widget tema.
– Şimdi Yürütülüyor ekstra Parça bilgileri. Bit Hızı, Samplingrate ve biçimi.
– Özelleştirilebilir crossfading
– seçeneği daima Ekran.
– Ekran döndürme kilidi.
– Kütüphane süpersözlük.com değiştirin.
– Tamamen Kütüphane sayfalarını özelleştirin. Kaldır ve sıralama ekleyin.
– sanatçı ve Album için özel ızgara boyutu.
– Özel renkler! İşlem Çubuğu, ana ve pop-up pencereler.
– Manuel arama ve set Sanatçı görüntüler.
– Kara liste Klasörler ve Parçalar
– Beyaz Widget tema.– Tam detaylı kontrol sağlayan bu uygulamayı indirmemek için bir sebebiniz yok 😀

APP – BubbleUPnP for DLNA Chromecast Pro v2.7.3 Patched Yine bir ortam oynatma uygulaması olup, 10,59 TL ücretle satılmaktadır. Sadece ortam oynatma değil, aklınıza bile gelmeyecek bir çok özelliği barındırmaktadır. Bunların en ilginç olanı ise. Oynattığınız medyanın buluda yedeklenmesidir.

APP – Busybox Pro v5.4.0.0 Supports arm ve intel tabanlı cihazlar için başlıca bakım ve onarım uygulamasıdır. Google Play’de 5,59 TL ücretle satılmaktadır.

APP – Call Recorder for Android[PRO] v3.2 Görüşme kayıt uygulamasıdır. Seslerin çok net ve kaliteli olması ile bilinir. Uygulama içinden pro sürüme yükseltilir. Biz ise size direkt pro sürümünü sunmaktayız.

APP – Camera Block.ver.1.26.build.14026 Gerekli durumlarda otomatik olarak kamerayı devre dışı bırakır. Erişimin devre dışı bırakılması sonucu da kamerayı kullanan casus kötücül yazılımlar erişemez. Kötücül yazılım kaldırıldığında ise tekrar erişimi açarak size rahat bir kullanım sağlar.

APP – Cami Calculator Pro v1.7.4 Cihazımızda bulunan hesap makinelerinin çok çok üzerinde bir uygulamadır. Tüm matematiksel terim ve işlemler ile size bir hesaplama kolaylığı ve detay sunarak işlerinizi kolaylaştırır. Ayrıca 10’dan fazla teması ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

APP – CC Launcher Prime- Cool & Cute v1.3 Kullanıcı dostu, akıllı, temiz ve batarya dostu olan; adeta gelecekten bir kurtarıcı edası ile gelmiş bir uygulamadır. Sadece bir tema değil, fazlasını yapabilen bir uygulamadır.

APP – ColourGo Premium – Colouring book v1.3.9 Size dinlenmeniz için yardımcı olabilir. Bunu nasıl mı yapacak. Gün içerisinde yaptığınız işlerden dolayı beyninizin yorulduğu anda bu sanat ve tasarım uygulaması sizin imdadınıza yetişir. Tasarlayarak çizerek ve boyayarak rahatlayabilirsiniz. Uygulama içinden pro sürüme yükseltilir. Bizim sunduğumuz apk direkt pro sürümüdür.

APP – CrossKr VPN Browser (Pro) v1.1.2 VPN programı olduğu bariz. Ancak bu bir VPN uygulaması değil! Nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyim. Hem veb tarayıcısı hem de VPN uygulaması. Rahatsız edici reklamlar ve diğer istenmeyen durumlar ile başa çıkabilmesi ile tanınan bir uygulama. Fiyatı ise 2,86 TL

APP – Currency rates (Pro) v6.0.8 180 den fazla döviz ismi ve 4 değerli maden ismi barındırmakta olan bu uygulama ile para birimlerini birbirine dönüştürebileceksiniz. Sadece bir para ile diğer para arasındaki endeksi değil, ne kadar paranın ne kadar başka bir para yaptığını öğrenebileceksiniz. Saniyeler içinde bu kadar kolay olmamıştı. Özellikle başka bir ülkedeyken alışveriş esnasında daha yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Sadece bu kadar özellik de değil. Daha bir sürü özellik var ancak benim vaktim yok 🙂

APP – Current D & T Otolaryngology 3rd Edition v1.9.1 Tıpta Otorinolarengoloji (Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Bilimi, KBB), kulak, burun ve boğazdaki hastalıkların tanı ve tedavisiyle ilgilenen uzmanlık dalıdır. Bu uzmanlık alanında yardıma ihtiyaç duyan kitleye büyük faydası dokunacaktır. Özellikle bu dalda okuyan öğrencilerin kaçırmaması gerekmektedir. Ücreti 150,39 TL iken bu pakette size ücretsiz olarak sunulmaktadır.

APP – Current D & T Pediatrics 20th Edition v1.9.1 build 4 Yine Tıpta bir kavram. Çocuk hastalıklarıyla ilgilenen bilim dalı. Bu dallarda okuyan öğrenci arkadaşların takıldığı noktalarda aşırı detaylı bilgiye ihtiyaçları varsa kaçırmamaları gereken bir uygulama.

APP – DashLinQ Car Driving Mode App Premium v1.4.5.17 Haritalar ve Navigasyon kategorisinde yer alan oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Araba dostu bir sürücü başlatıcı olarak görebilirsiniz.Telefon görüşmelerini sizin yerinize etkinleştiren ve navigasyona telefon görüşmesi sırasında geçiş yapabilen bir uygulamadır. Aynı anda geçerli yol ve hava durumunu da aynı ekranda takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

APP – Data counter and speed meter Donated v2.00.4 Hız ölçer olarak değerlendirebileceğimiz bir uygulamadır. Özellikle otoyollarda ve şehirler arası yollarda hız sınırlarının aşılmaması için çabalayan. Hız sınırı her şeye rağmen aşılırsa da %75, %85, %90, %95, %100 oranla aşılmasını haber veren bir uygulamadır.

APP – Data Usage Monitor Premium v1.9.1083  Basit bir arayüzü ile sezgisel bir şekilde veri kullanımını ölçen bir uygulamadır. İlgili kullanım alanlarında gayet gerekli ve kullanışlı hal alabilir. Uygulama içinden premium sürüme geçilir. Biz ise size direkt olarak premium sürümünü sunmaktayız.

APP – DJI Ultimate Flight – v3 v3.177 57,53 TL ücretle satılmakta olan bir uygulamadır. Son derece gerçekçi fiziği ile kullanıcıların dikkatini çekmiş olup oldukça başarılı bir yol kat etmiştir. Oyunun amacı gerçekçi bir harita üzerinde bir dron seyahatine çıkmaktır. Earth haritası üzerinde her şeyin gerçek olduğu bir oyun düşünsenize. Bence mükemmel.

APP – Driver Watch Face v3.1.9 ise çok değişik ancak bir o kadar da kullanışlı bir uygulamadır. Kol saati görünümü ile bir çok özelliği barındıran bir uygulamadır. Örneğin: Hava durumu, toplam olarak yürüdüğünüz yol şarj durumu ve anlık hızınız gibi başlangıç ögelerini kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

APP – English Irregular Verbs PRO v2.8 İngilizcedeki düzensiz fiilleri işleyen bir konu uygulamasıdır. İngilizce konusunda oldukça yardımcı olabilecek bir uygulamadır.

APP – File Expert FULL – File Manager v8.0.9 Dosya kontrol uygulamasıdır. Sadece dosyaları kontrol etmek için değil, aynı zamanda bir bulut depolama alanı olarak da kullanılabilir.

APP – FolderSync v2.9.1.106 SD kart ve cihaz hafızasındaki dosyalarınız ile bulut depolama arasındaki senkronizasyonu sağlar. Pro sürümü değildir. Listeye giren uygulaması lite sürümüdür. Bu da ücretsiz olmasından kaynaklanıyor olsa gerek.

APP – Forecaster v2.0.0 bir meteoroloji uygulamasıdır. Dünyanın neresinde olursa olsun konumunuzu kullanarak anlık hava durumunuzu öğrenebilirsiniz. Yerel hava uyarıları, Mevcut hava koşulları, Bir sonraki saat dakikalık yağmur tahminler ile sonraki yedi gün boyunca görsel olarak bir bakışta hava tahminleri, her gün için saatlik arıza, Detaylı saat, hızlı yükleme, Düşük veri kullanımı gibi imkanlar sunmaktadır.
APP – FotoTool – Photography DONATE v1.21 fotoğrafçılık uygulamasıdır. Ancak basit değil profesyonel. Anlık olarak fotoğraf çekebilmenin yanı sıra profesyonel olarak fotoğraflar üzerinde oynama yapabilmenizi sağlar. Sadece efekt ya da filtre değil, aynı zamanda piksel kalitesi ile de oynayabilirsiniz. Uygulamanın ücreti markette 35 TL’dir
APP – Gamesome Frontend v2.0 – 1606272315 [Pro] Bu uygulama ise başlıca bir oyun arşividir. İçeriğinde ünlü geliştiricilerin oyunları yer almaktadır. Bu uygulama içinden erişim mi yoksa cihaza kolayca yüklemeyi mi sağlıyor bilmiyorum. Ancak uygulamayı indirdikten sonra uygulama içinden pro sürüme yükseltilebiliyor.Biz ise size direkt olarak pro sürümünü sunuyoruz.
APP – Gangsta Emoticons HD v1.2 2,88 TL değerindeki bu uygulama da paket içinde size ücretsiz ulaşıyor. Bu uygulama sayesinde çeşitli sosyal platfomlar ve mesajlaşma servislerinde gangster emojiler kullanabiliyorsunuz.
APP – Glitch! Premium v3.4.5 bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. Tarafımca da kullanılan bu uygulamada fotoğraflarınıza alışılmışın dışında efektler ekleyebileceksiniz 😉 Denemenizi öneririm.
APP – GPlayer Pro v1.6.8 Ortam oynatıcı uygulamasıdır. Müzik ve ses oynatabilmenin yanı sıra DVD ISOlarını da oynatabilirsiniz. Yalnızca cihazınızdan değil ayrıca web üzerinden de medyaları rahatlıkla oynatabilirsiniz.
APP – Grammar.I.v.1.0.b.3 Dünyada milyonlarca insanın ingilizce öğrenme isteğini kendine avantaj haline getirmiş bir uygulamadır.
APP – iCare Blood Pressure Monitor Pro v2.8.5 ✓ Kan basıncı ölçümü ✓ Kan basıncı veri yönetimi ve analiz ✓ Tansiyon Egzersiz ve Bakım. Bu açıklama yeterli olmuştur umarım 🙂 Google Play’de 38 TL ücretle satılmakta.
APP – iCare Emotion Test Pro v2.8.5 ► Duygu Testi, Otizm spektrum Testi, depresyon testi, Psikoloji veri yönetimi ve analiz, Psikoloji Egzersiz ve Bakım gibi işlerinize yarayacak bir uygulamadır. 38 TL ücretle satılmaktadır.
APP – iCare Eye Test Pro v2.8.5 Yine 38 TL ücretle satılan bir uygulama olup, göz sağlığınızla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü hayati önem arz eden sorunları erken tanı özelliği ile bilinir.
APP – iCare Health Monitor Pro v2.8.5 Kalp adına aklınıza gelen gelmeyen her türlü şeyi bilmenizi sağlar: Kalp Hızı, Kan Basıncı, Kan oksijen değeri, Kardiyovasküler fonksiyon(Kilo endeksi ve sağlığı), Yerine göre kalça ve bacak antrenmanı, Solunum hızı ölçümü ve hatta Gerçek zamanlı photoplethysmogram (PPG) grafiği bile sağlamaktadır.
APP – iCare Hearing Test Pro v2.8.5 İşitme testi uygulaması olup, size çeşitli dalga boyu ve şiddetlerde sesler dinleterek işitme sağlığınızı profesyonel olarak ve her detayına kadar test eder. Yine 38 TL ücretle satılmaktadır.
APP – iCare Heart Rate Monitor Pro v2.8.5 Nabız hızı ölçümü, IHB testi(Düzensiz Nabız Atışı) ve durumlara göre de kalp bakımı tüyoları sunmaktadır. Tabi yine 38 TL 😀
APP – iCare Lung Capacity Pro v2.8.5 Akciğer Kapasitesi Ölçümü, Akciğer Kapasitesi Analizi ve Yönetimi ve Akciğer bakımı ile ilgili tüyolar 🙂 Bunları nasıl mı yapacaksınız. Cihazınızın mikrofonu ile test edeceksiniz. Uygulama da cihaz mikrofonundan gelen sesi analiz ederek karar verecek. iCare geliştiricisinin Pro uygulamalar için belirlediği fiyat 😀 38 TL 😀
APP – iCare Oxygen Monitor Pro v2.8.5 Vücudunuzdaki oksijen oranı analizini sağlayan bir uygulamadır. Yine 38 TL ücretle satılmaktadır.
APP – iCare Respiratory Rate Pro v2.8.5 Bu uygulama da yine 38 TL ücretle satılmakta olup Solunum hızınızı analiz ederek akciğer sağlığınızı analiz edip korumanıza olanak tanır.
APP – Impulse Music Player Pro v1.6 Gerçek bir hareket kontrollü müzik çalar diye buna denir. Bakmadan bile yönetebileceğiniz bir uygulamadır 😉 Ücreti ise 7,19 TL
APP – IPTV Extreme Pro v28.0 Patched IP televizyon uygulamasıdır. Dünya genelinde IP üzerinden yayın yapan tüm TV kanallarını izleyebilirsiniz. Google Play’de 3,25 TL ücretle satılmaktadır.
APP – ISS Detector Satellite Tracker Pro v2.02.10 Astronomi ile ilgilenenlerin sevebileceği bir uygulamadır. *Gelecek geçişlere gözatma
*Mükemmel gözlem için hava durumu koşulları
*Güzergah belirtebilen radar ekranı
*Harita üzerinde geçerli konumunuz
*İridyum parlamalarını belirleme
*Bildirimler ve Alarmlar
*Whatsapp, Twitter, Gmail, e-posta vs. ile gözlem paylaşımı
*Otomatik konum ve zaman dilimi belirleme
*Widget
*Özel tablet düzeni
APP – KinScreen FULL v3.3.0 Tüm arka plan ve ön planda çalışan uygulama ve sistem hizmetlerini inceleyerek gereksizleri durdurmanızı ve pil ömrünüzü uzatmanızı sağlar. Nihayet bu uygulama ücretsizmiş 😀
APP – KK Launcher Prime (Lollipop &KitKat) v6.92 Android Cihazınızın Lollipop ve Kitkat sürümleri için özenle hazırlanmış bir temadır. Bunu zaten hepimiz biliyoruz 🙂
APP – Krome Studio Plus v2.4.0 Profesyonel bir foto editörü olan bu uygulama ise Androidde Photoshop uygulaması yok diyenlere cevap niteliğindedir. Profesyonel montajlar ve shoplar yapabileceğiniz bu uygulamayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
APP – LINE Sync (Backup Restore) v1.3.2 bu uygulama içerisinde oturum açıp sohbet geçmişinizi yedekleyerek, telefonunuzun her hangi bir sebepten dolayı elinizde olmaması durumunda başka cihazda oturum açmanız takdirde güvenle sohbetlerinizi geri yükleyebilirsiniz.
APP – Litchi for DJI Phantom Inspire v3.6.3 Bir dronunuz varsa artık onu androidden kontrol edebilmelisiniz. Zaten dronlarınüretim amacı android cihazdan kontrol edilmesi idi. Artık havadan çekim yapabilmek çok daha kolay 😉
APP – Longman Dictionary of English v2.2.0 Patched Çağdaş ingilizce dili kategorisinde en çok basılan, dolayısı ile de en çok satan kitap olma özelliğini üzerinde barındıran Longman Dictionary of English kitabının android kitabıdır. Play Store’da 74 TL ücretle satılmaktadır.
APP – Longman Dictionary of English v2.2.0 Retail Yukarıdaki kitabın perakende halidir.
APP – Lunar Calendar v6.0.15 Gregoryen takvimi ile Çin takvimi Hong Kong, Tayvan, Çin ve Macao ülkelerinde kullanılmaktadır. Bu takvime göre önemli gün ve etkinlikleri de barındırmaktadır. Widget özelliği mevcuttur.
APP – M Launcher – Marshmallow 6.0 KK PRIME v2.2 Yine bir tema ve arkaplan uygulaması olan bu uygulamamızı da cihazımızı özelleştirebilmemiz için kullanabiliriz.
APP – MacroDroid – Device Automation PRO v3.13.12 Android için basit arayüzlü bir otomasyon uygulamasıdır. Kapatıldıktan sonra tekrar başlattığınız bir uygulama için mobil veriyi ya da Wi-Fi bağlantısını otomatik olarak açmaya yarayan bir uygulamadır. Sadece bu kadar mı? Hayır tabi ki. Otomatik sms yanıtlama(Ses ile) ve cebinizden çıkarmadan ses kontrolü ile cihazı yönetme gibi daha pek çok yapılandırma ayarları da sizleri bekliyor.
APP – MailDroid Pro – Email App v4.30 Patched Kurulu gelen e-posta istemcisi dışında bir istemci arayan Android kullanıcıları için en iyi alternatiftir.
APP – MailDroid Pro – Email App v4.30 Retail Yukarıdaki uygulamanın perakendesidir.
APP – Marine Music Player Pro v1.03 Patched 11 TL değerinde olan bu müzik oynatıcı ile standardın dışına çıkabilir ve isterseniz arayüzünü de değiştirebilirsiniz.
APP – MediaMonkey Pro v1.2.0.0607 Ciddi müzik koleksiyoncuları için alternatif bir müzik arşivi içeren müzik oynatıcı olarak bilinir. Play Store Fiyatı: 10,58 TL
APP – Memory Locker Premium v3.1.0 Fazla Ram ve bellek kullanan uygulamaları, cihaz özelliğiharicinde geçici olarak kaldırmanızı sağlar. Uygulama içinden o uygulamaya izin verdiğinizde ise yine veri kaybı olmaksızın kullanmaya devam edebilirsiniz.
APP – Mobile Access for Outlook OWA v3.7.3 Patched Outlook Exchange 2007 ve 2010, Office 365 üzerinde test edilen bir uygulamadır. Bu belge türlerini Android Cihazınızda açabilir ve kontrol edebilirsiniz. Play Store fiyatı ise 12,78 TL
APP – Mobile Access for Outlook OWA v3.7.3 Yukarıdaki uygulamanın Lite sürümüdür. Listeye girmeyi başardığı için eklenmiştir.
APP – Money Lover – Money Manager Premium v3.2.144 Gider yöneticisi uygulamasıdır. Örneğin: bir seyahate çıtınız. Yanınızdaki parayı uygulamayı başlatarak yazıyorsunuz. Yaptığınız harcamalarınızı ve giderlerinizi anlık olarak kaydettiğinizde paranızın ne kadar kaldığını, size haber veriyor. Üstelik seyahat esnasındaki gelir ve ürün tasarruflarınızı da ekleyebiliyorsunuz.
APP – Music Player Pro v1.0.5.build.42 11,99 TL ücretle satılan bu uygulamayı indirip kurduğunuzda müzik oynatıcı olarak kullanıyorsunuz. ekolayzer ayarını ise diğerlerine nazaran daha hassas ve detaylı kontrol edebiliyorsunuz. Müzikte kusursuzluk isteyenlere özel bir uygulamadır.
APP – Muziko-Music player & Equalizer PRO v1.0.7 Sadece müzik dinlemeye yaramıyor. Ayrıca MP3 trimmer görevini de başarıyla yapıyor. O anda dinlediğiniz bir şarkıyı ayarlar menüsüne gitmeden hemen o uygulama içinde zil sesi yapabiliyorsunuz. Geliştirilebilir ön ayarlar ile istediğiniz sesi yakalayın. Çalma listesi yöneticisi ve MP3 etiketi düzenleyicisi de cabası.
APP – My Notes – Notepad Premium v1.7.0 Proper NotePad PC uygulamasını bilirsiniz. İşte bu uygulama da onun android versiyonu. PC de neler yapabiliyorsanız burada da aynısını kısıtlama olmaksızın yapabilirsiniz.
APP – My Scans Pro v3.1.3 Telefonunuz için en iyi tarayıcı ve belge yöneticisi olan bu uygulamanın kullanımı son derece kolaydır. Sadece tek yapmanız gereken: belgenin, faturanın, kartvizitin, sözleşmelerin, garanti belgelerinin ya da notların fotoğrafını çekin ve kaydedin 😉 İşte bu kadar kolay 🙂 13 TL ücretle satılmaktadır.
APP – MyBackup Pro v4.4.9 20,57 TL ücretle satılmakta olan bir backup uygulamasıdır. Yedekleme ve SD kartı kullanarak Restore imkanı sağlar.
APP – OCR – Text Scanner Pro v1.2.7 22,95 TL ücretle satılmakta olan şaheser bir uygulamadır. Kamera aracılığıyla ya da galeriden bir fotoğrafta metin varsa istediğiniz bir bölümü alıp yazı olarak dönüştürebiliyorsunuz. Hemen Hemen dünya üzerindeki tüm dillere destek gelmiş bulunmaktadır.
APP – PDF and DJVU Reader v4.0 9,11 TL ücretle satılmakta olan bu uygulama en iyi PDF okuyucu olarak bilinir. sadece bir PDF okuyucu değil, aynı zamanda Djvu, XPS, EPUB, MOBI, RTF, FB2 ve hatta CBR ve CBZ (sıkıştırılmış dahil) okuyucu olarak da görev yapabilir.
APP – PDF Scanner PRO Docs scan+ OCR v2.0.5 Yalnızca bir PDF okuyucu olarak görmeyin. Dijital ve yüksek çözünürlüklü PDF okuyucu olmasının yanında, Üstün kaliteli PDF görüntüleri dönüştürmek ve bulut sürücülerine yüklemek için de ideal bir uygulamadır.
APP – Pho.to Lab PRO Photo Editor! v2.0.361 Patched 10 TL değerindeki bu uygulama fotoğrafçılık kategorisinin adeta bir yıldızı gibi parlamaktadır. Çeşitli dönüştürmeler, filtrelemeler, montajlar ve daha fzlasını kolaylıkla yapabilmenize olanak sağlar.
APP – Photo Editor by Aviary Premium v4.7.2 Yine bir fotoğraf editörüdür. Android cihazınızda fotoğraf adına hemen hemen her şeyi yapabilmenize olanak tanır.
APP – Physical Exam Essentials v1.0 10,57 TL ücretle satılmakta olan bu uygulama fizik muayene ve analiz ile hızlı bir bakış çeşididir.
APP – Play Cardboard apps on Gear VR v1.0.6 Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+, S7, S7 Edge, S8, S8+ ve Galaxy Note 4, Note 5 için rootsuz seçeneği ile play store uygulamalarını karşılaştırıp analiz ederek sizin için en uygununu seçmenizi sağlar.
APP – Premium Mobile Antivirus App v3.4.7 59,99 TL ücretle satılmakta olan bir antivirüs uygulamasıdır. Tam özellikli kötücül ve casus yazılım, truva atları avcısı 😉
APP – Project Life – Scrapbooking v1.4 şablon ve tasarım aracıdır. Günlük çektiğiniz fotoğraflar için size öneri sunar ve düzenleyip düzenlemek istemediğinizi sorar.
APP – Qismah Naseeb v1.0.5 bir sosyal araçtır. IMVU vb oyunları bilirsiniz. işte bu da Arapların IMVU’su diyebiliriz. Sosyallik içeren bir oyundur. Bir karakter seçin, evinizi özelleştirin ve evinizde arkadaşlarınıza parti verin. Bakarsınız manita düşürürsünüz 😀
APP – Quick System Info PRE-3.6.3 Reklamsız bir sistem bilgisi uygulamasıdır. 8,57 TL ücretle satılmaktadır.
APP – QuitNow! PRO – Stop smoking v5.24.0 Bir sigara paketi kadar ücretle satılan sigara bıraktırma uygulamasıdır. Uygulamayı istediğiniz gibi ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilme özelliği de vardır. Ücreti de bir Marlboro kadar; 10,59 TL 😀
APP – Rhonna Designs v2.7.1 Fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Size ekstra görünüm, tarz ve kişilik katar. Ücreti ise 5,88 TL
APP – Root Checker Pro.ver.1.1.build.2 Bu uygulama Root gerektirmez ya da cihazınız Rootlanmayacaktır. Sadece cihazınızın detaylı bakımını sağlar. 
APP – SD Maid Pro – System Cleaning Tool v4.2.11 Final LIC Tam teşekküllü dosya gezginidir. Play Store’da Ücretsiz bir uygulamadır.
APP – SD Maid Pro – System Cleaning Tool v4.2.11 Final Yukarıdaki uygulamanın bir başka versiyonudur.
APP – Self Camera HD Pro v3.0.4 Cihazınızın çözünürlüğü izin verdikçe HD fotoğraf ve video çekebilmektedir. ayrıca uzaktan ıslık, el çırpma ve benzeri hareketler ile fotoğraf ve video çekme kolaylığı sağlar.
APP – Smart Screen On Off & Lock PRO v1.4.2 Telefonunuzun yakınlık sensörünü kullanarak ekran kilidini açmanızı ya da kapatmanızı sağlayan harikulade bir uygulamadır. 6,09 TL ücretle satılmaktadır.
APP – Snot & Fluff – Kids Story Book v1.0.6-OBB.rar 4-10 yaş arası çocuklar için uygun bir macera oyunu ve hikayesi ile de interaktif bir macera kitabı.
APP – SO Launcher(Galaxy S7 launcher) Prime v1.94 Bu tema ile özelleştirilen telefonlar hem hızlı hem de şık bir hal alır.
APP – Social Contact Photo Sync v2.87 [Pro]  Fotoğraflarınızın sosyal medya platformalrında otomatik olarak paylaşılabilirliğini ayarlamanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Çektiğiniz fotoğraf otomatik olarak paylaşılsın ya da siz galeriden zamanlayın 😉
APP – Squid Premium (formerly Papyrus) v3.0.2.5-GP PDFleri kolayca biçimlendirebileceğiniz bir uygulamadır. Tıpkı kağıt üzerinde yazıyormuş gibi parmağınızı kullanarak yazın. El yazınızı androidde sınamış olursunuz.
APP – Stocks, Forex, Futures & News v2.7.28 [Unlocked] Finans, döviz, altın, borsa, hisse haberleri anında cebinizde. Hem de tek dokunuşla!
APP – Strelok+ v3.3.4 Balistik hesaplama aracıdır. Örnek vermek gerekirse: Yörünge kalibrasyon özelliği ve Retikül hesaplamaları!
APP – Sync for reddit (Pro) v11.5.3 Bir sosyal medya aracıdır. 15 TL ücretle satılmaktadır. Pro sürümü reklamsızdır. Kolaylıkla mesajlaşmak, yorum yazmak ve yorumlara cevap vermek gibi sosyal medya aktivitelerini sağlar.
APP – Tweetings for Twitter v9.0.4.2 Güzel bir Twitter istemcisine hazır mısınız? Kolay bir android uygulamasıdır. 8,1 TL ücretle sunulmaktadır.
APP – Unicorn Adblocker for Samsung v1.4.5 Reklamları engellemenize yardımcı olar. Böylece 4 kata kadar mobil veri tasarrufu sağlarsınız. Yalnızca 4.0 veya daha yüksek olan Samsung Galaxy cihazlarda çalışır. Play Store’da 6,09 TL ücretle Satılmaktadır.
APP – USB Audio Player PRO v2.7.2 32 bit çözünürlüğe kadar ve sample rate destekleme özelliğine sahip olan yüksek kaliteli medya oynatıcısı! Play Store fiyatı 15 TL
APP – Video2me Pro Video Gif Maker v0.9.9.4 b60 9,89 TL ücretle Play’de yayımlanan bir uygulamadır. Resim ve videoları düzenleyerek Slayt hazırlamaya yarayan bir profesyonel bir uygulamadır.
APP – VIP Bet Sickness v1.7.1 En iyi bahis uygulamasıdır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus var ki: 03.07.2017 sezon sonu olduğundan uygulama kapanır ve 05.08.2017 tarihinde açılır. 98,99 TL ücretle satılmaktadır. Oranşikesi uygulamasının alternatifidir.
APP – VU Cinema – VR Theater Pro v3.0.211_1 Sinema stüdyosu niteliğinde bir uygulamadır.  MKV Özel Codec / MOV / 3gp vs, YouTube Akış, 3D Video Algılama, Çoklu Dil Altyazı, Ses Parça Seçimi ve Ultra-Real IMAX Sahne. 5,59 TL ücretle satılmaktadır.
APP – White Noise Pro v7.0 Çevrenin doğal sesleriyle gündüzleri dinlenip rahatlamanızı, geceleri ise harika bir uyku uyumanızı sağlar. 9,19 TL ücretle satılmaktadır. 
APP – WiFi Premium v4.130.00 20 milyondan fazla wifi hotspot! Bu ne anlama geliyor? Dünya genelinde 20 milyondan fazla Wi-Fi erişim noktası!
APP – YoWindow Weather v1.21.10 Final Gelişmiş bir anlık hava durumu uygulamasıdır.Arayüzü ve tasarımı ile göz doldurmaktadır. anlık hava durumuna göre manzara göstermesi ile bilinir. Örneğin; hava açık ve güneşli ise dışarıda gezinen ve piknik yapan insanlar ile dolu bir şehir, karlı ise noel manzaralarını aratmayan sahneler gösterir.
APP – Z Camera VIP v2.29 build 82 Canlı filtreleri ile çok işinize yarayacak olan bir foto editörüdür. İster saç renginizi değiştirin, ister göz renginizi, isterseniz de vücudunuza 3D dövmeler yapın!
APP – ZPlayer v6.9-release-build-20160630 build 697 daha iyi bellek yönetimi ile çalışma mantığı sağlayan bir uygulamadır. Ses ve video dosyalarının yanı sıra podcast ve radyo çalar olarak da kullanılabilir. Google Play Store’da 6,09 TL ücretle satılmaktadır. E tabi bizde yine ücretsiz 😀

Bu paket içeriğindeki çoğu uygulamalar ve oyunlar Google Play Store’da ücretli olup paket dahilinde siz değerli takipçilerimize ücretsiz sunulmaktadır. Linklere tıklayıp klasör içinden istediğinizi seçip indirebilirsiniz.. 26. Hafta listesine giren tüm uygulamalar araştırılıp ayırt etmeksizin sizlere yansıtılmıştır.

Android Sürümü: Cihaza Göre Değişir

Dosya Boyutu: --MB

Google Play Store