Anadolu Otobüs Simülatörü Profesyonel Apk Android İndir

Anadolu Bus Simulator Android Oyunu sizlere gerçek bir otobüs şoförlüğü deneyimi yaşatmak için geliştirilmiştir. Dünyaca ünlü bir oyun olmasının yanında, Google Play Store’da 14,99 TL ücretle satılmaktadır. İdris Çelik tarafından geliştirilen bu oyuna aşağıda vermiş olduğumuz Google Play linkinden ulaşabilirsiniz. Tam manasıyla bir simülasyon oyunu ve görselliği ile göz kamaştırmaktadır. Android 5.0 ve Üzeri cihazlar ile çalışmaktadır. Minimum Quad Core CPU ve 2 GB ram gerekmektedir.

Anadolu Bus Simulator Apk için başlıca özellikler şunlardır: Otomatik vites olmayan bir araç. Yani bu da tamamen gerçekçi vites kontrolü demek oluyor. Unutmadan; vitesleri ekranda solda görünen debriyaja basıp da değiştirmelisiniz. Aracınız hasar alabilir. Zaten biz Türklerin aradığı da bu 🙂 Kapılar, Işıklar, Korna, Silecekler, El freni, Hız Göstergesi, Devir Sayacı, Yakıt Göstergesi, Hararet Göstergesi, Kapı kontrolleri, Bagaj Kontrolleri, Klima, Radyo ve Televizyon hatta Emniyet Kemeri bile mevcut. Gerçekte nasılsa burada da gerçek gibisinden anons sistemi (Mola ve yiyecek ve içecek servisleri). 12 adet farklı otobüs firma teması. Bunlardan başlıcaları; Metro, Nilüfer, KamilKoç, S.E.Ç., Varan, Ulusoy, Has, İstanbul Seyehat ve Pamukkale gibi Lider firmalardır. Diğer iki firmanın biri 15 Temmuz, diğeri ise İdris Çelik’i reklam eden ve onun hazırladığı bir temadır. Adından da anlaşılacağı üzere Türkiye haritası üzerinde ilerleyeceksiniz. Anadolu Otobüs Simülatörü Apk Üzerindeki haritadaki detaylandırmalar bile gerçekten yolculuk yapıyormuş gibi hissetiriyor. Hatta ve hatta Hükumetimizin çalışmalarından esinlenilerek yol çalışması bile var 😀 Şimdilik Adıyaman, Bursa, Hakkari, Denizli ve Antalya gibi aklımda ismi kalan şehirler dahil olmak üzere 30’dan fazla şehir var ancak güncellemeler geldikçe yeni şehirler eklenecek.Farklı hava şartları yaşayabileceğiniz gibi sadece şehirler arası yolcu taşıması değil, aynı zamanda Pamukkale gibi turistik yerlere tur da düzenleyebileceksiniz. Kaza yaptığınızda hasar alabilen bu araçlar, çok fazla kaza yaparsanız motor arızası veriyor ve yol yardım çağırmak zorunda kalıyorsunuz. Üstelik Dünyaya yayılmış ve dünya çapında oynanan bir oyun. Sizi Anadolu Bus Simulator Android Oyununun görselleri ve videosuyla baş başa bırakıyorum.


İdris Çelik gibi bir geliştiricinin yapmış olduğu bu oyunun, Google Play’de belirtilen fiyata değer bir oyun olduğunu söylemeliyiz. İdris Çelik başta olmak üzere Türk geliştiricilere destek olmak için Google Play store’dan satın alabilir ya da aynı oyunun Lite (ücretsiz) sürümünü indirip deneyebilirsiniz.

Adı: Anadolu Bus Simulator Professional Apk
Boyut: 319 MB
Sürüm: v1.2
Geliştirici: İdris Çelik
Dosya Türü: Google Play Store Üzerinden İndiriilir.
Android Sürümü: 5.0 ve Üzeri


Anadolu Bus Simulator – Tam Sürüm

Anadolu Bus Simulator – Google Play

Anadolu Bus Simulator – Lite (Ücretsiz Sürüm)

Anadolu Bus Simulator – Lite – Google Play

Android Sürümü: 5.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 319 MB

Google Play Store