Amateur Surgeon 4 Apk Mod Hile İndir

Amateur Surgeon 4 Android Oyunu Android Simülasyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Ünlü geliştirici Adult Swim Games tarafından geliştirilmiştir. Bir garip cerrahı canlandıracağınız bu acayip oyunda oldukça eğlenceli anlar geçireceksiniz.

Cerrah Paşa biraz amatör 😀 Yeni bitirmiş olabilir tıp fakültesini. Saygı duymak lazım. Bu cerrah arkadaşa biraz yardımda bulunacağız. Peki bu esnada ne olacak. Karşımıza çeşitli hastalar çıkacak ve biz cerraha bu hastaları ameliyatı sırasında yardım edeceğiz. Amateur Surgeon 4 Apk ile bu esnada insan vücudu hakkında bazı bilgilere de ulaşmış olacağız 🙂 Aynı zamanda biyolojik olarak bizi bilgilendirecek olan bu oyunu oynamak için bir sebebe ihtiyacınız yok. Pek çok değişken karakteri içeriğinde barındıran oyunumuzda bu cerrah amatör olmasına rağmen bazı deneyler yapacak ve hatta bazıları çılgın ve ölümcül olacak. Bu deneylerin başarı ile sonuçlanması sizin elinizde 🙂

Olmazsa Olmazımız olan oyun değerlendirme bölümüne geldik. Amateur Surgeon 4 Android Oyunu oldukça hareketli bir oyundur. Bu oyun için çıldıran bir çok Adult Swim Games takipçisi an be an takip edip oyunu beklemeye başladılar. Yayınlandığı andan itibaren de kapış kapış gitti (tabiri caizse) Sonuç olarak neredeyse 5.000.000 indirmeye dayanan bir rakam ile karşımızda harika bir oyun duruyor. Geliştiricinin bu alandaki tecrübeleri de önemli etken tabi. Bu da tartışılmaz olunca da oyun ister istemez tartışılmaz oluyor.

Adı: Amateur Surgeon 4 Apk
Boyut: 94 MB
Sürüm: v1.4.3
Geliştirici: Adult Swim Games
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri

Android Sürümü: 5.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 94 MB

Google Play Store