Almost a Hero Apk Mod Hile İndir

Almost a Hero Android Oyunu Android Rol Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Bee Square Games tarafından geliştirilmiştir. 10 farklı karakter ile birbirinden zorlu düşmanlara karşı mücadele vereceğiniz bir oyundur. Gelin hep birlikte oyuna detaylıca göz atalım.

Almost a Hero Apk ile Rol Oyunları kategorisine yenilik katan geliştiricinin amacı; Orta çağ dönemini hatırlatarak biraz daha otantik bir oyun sergilemektir. Modern silahların yerine o zamana ait materyalleri görecek ve bu materyaller ile savaşacaksınız. Oyunun kahramanlarından biraz bahsedecek olursak; Kendilerine kahraman adı vermişlerdir. Ancak bunlar gerçek birer kahraman değillerdir. 9 farklı karakter ve bunların 1 adet hayvanı bir yolculuğa çıkarlar. İşte Almost a Hero Android Oyunu Bu yolculuk ve sonunda olan her şeyi konu alan bir oyun hikayesi olma özelliği taşımaktadır.

Grafik olarak ahım şahım bir durum yok. Ama yine de gayet güzel bir işçilik ve emek var. Ayrıca ses olarak da kulağa hitap eden bir oyun. Genel anlamda her şey düşünülmüş. Bize de bu oyunu sizler ile para hileli olarak paylaşmak düşüyor 😉

Adı: Almost a Hero Apk
Boyut: 109 MB
Sürüm: v1.3.2
Geliştirici: Bee Square Games
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 109 MB

Google Play Store