Air Bot Apk Mod Hile İndir

Air Bot Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Naxeex Corp tarafından geliştirilen bu oyunda havada savaş uçakları ve jetler ile bir mücadele içerisinde olacak ve belki de hayatınız boyunca  en tehlikeli anları yaşayacaksınız.

Şehri birbirine katmaya hazır mısınız? Şimdi Transformers serisi yalan olacak 😀 Artık yeni bir seri başlıyor; Air Bot Apk. Hatta filmi de çekilse fena olmaz. Neyse bizi ilgilendiren kısıma geçelim. Transformers misali hem robot hem uçak ulabilen varlıkların dünyasına hoş geldiniz. Bu arkadaşlar kavga ederlerken etraflarında olan bitene pek dikkat etmiyorlar. Şehirde günlük hayat tüm hızıyla devam ederken karşınızda uçağa benzeyip robot olarak yürüyüp kavga eden bazı metal parçaları görseniz? Hatta Devasa boyutta? Korkudan nereye kaçacağınızı bilemezdiniz herhalde. İşte bu dünyada da öyle oluyor. Herkse alarm durumunda. Polisler toplanmış ancak nafile. Ortalığı bir kere birbirine katmışlar bile!

Air Bot Android Oyunu size tavsiyemizdir. Aksiyon denince akla gelmesi gereken oyunlardan biri olan bu oyunda grafik hat safhada değil. Ancak insanı yine de doyuruyor. İşitsel konuda da geri kalmayarak kalitesini daima bir adım öne taşımak istediğini açıkça belli ediyor ve siz aksiyon severlere başarılar diliyor 🙂

Adı: Air Bot Apk
Boyut: 111 MB
Sürüm: v1.0
Geliştirici: Naxeex Corp
Dosya Türü: Hilesiz Apk
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 111 MB

Google Play Store