Ace Racing Turbo Apk Mod Hile İndir

Ace Racing Turbo Android Oyunu Android yarış Oyunları kategorisinde yer almaktadır. AH Game tarafından geliştirilmiştir. Size her ne kadar çelişkili görünse de bu bir yarış oyunu 😉 Sıra dışı pistlere ve arabalara sahip olan bir oyun olması dikkatleri üzerine çekmektedir.

Geliştirici ekibin en iyi oyunu diyebilirim. Zaten sadece iki oyunu var ve biri de bu yarış oyunu. Ace Racing Turbo Apk Şehirden çok uzak ve sıra dışı bir yarış imkanı sunuyor. Üst düzey grafikler ile sizi kendinizden alıp başka birine verebilir 😀 Anlatmak için kelimelerin yetersiz kaldığı oyunlardan biri olduğu için çok zorlandığımı belirtmeliyim. Çılgın bir yarışçıysanız bu oyunun tam size göre olduğunu belirtmeliyim. Yarış pistlerinin agresifliği ve çılgınlığı geliştiricinin psikolojisini yansıtıyor diye tahmin ediyorum 😀 Ayrıca hiç bir yarış oyununda böyle arabalar görmediğinize eminim. 20 farklı yarış pistlerinden biriniz seçin ve oynamaya başlayın. Sadece bundan ibaret. Keşfedilecek 9 arabayı da zaten keşfetmeye başlamış olacaksınız. İmkansız denilebilecek hızlara ulaşmaya çalışın. Zaten rakiplerinizi ancak böyle alt edebilirsiniz. 3 yarış üst üste zafer elde ederseniz oyunun dünya kupasını elde etmiş olursunuz. İşte bu denli zor olduğunu açıklayan bir iddia.

Ace Racing Turbo Android Oyunu harika grafiklere sahip bir oyundur. Aynı zamanda 3 Boyutlu bir oyundur. Çılgınlık yapmayı sevenlerin kesinlikle denemesi gereken bir oyun. Oldukça başarılı grafikleri ile zaten gerçek hayatta yapmak istediklerinizden bir farkı olmayan sonuçlar elde etmeniz kolaylaşacaktır. Hiç trafiği tehlikeye atmayın ve direk bu oyuna dalın. Ha unutmadan; ses ve ses efektleri de muhteşem 😉

Adı: Ace Racing Turbo Apk
Boyut: 67 MB
Sürüm: v1.2
Geliştirici: AH game
Dosya Türü: Hilesiz Apk (şimdilik)
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 67 MB

Google Play Store